Sleva FOTO Zvětšit

Zobrazit vše

FOTO

2 799,00 Kč

3 900,00 Kč

-1 101,00 Kč

3 Položky

  • Pico Ruivo - španělské Pyreneje
  • značky USA, New York
  • Pico de Teide, Gran Canaria
  • brouk, Jeruslem
  • ledovec Aletschgletscher
  • La Palma, Gran Canaria
  • New Jersey, USA
originální foto vak

Pro více detailů

SEDACÍ VAK DAY DREAM FOTO

Tento sedací vak pod názvem FOTO je úplnou novinkou v našem sortimentu. Je vyroben ze speciální textilie, umožňující přenesení obrázku bez jakýchkoliv změn a úprav.

K jeho výrobě jsou použity autorské fotografie spolupracovníků zn. Day Dream, je proto zcela unikátní a originální. 

Chcete mít doma obdobný vak, ale nevybrali jste žádnou z aktuálně nabízených foto variant? Dodejte nám vlastní fotku a my Vám ušijeme Váš vlastní, naprosto jedinečný sedací vak!

Tento výjimečný sedací vak je vyroben z odolného a na dotek příjemného materiálu,který se snadno udržuje a čistí. Je možné jej i prát v pračce při teplotě do 30C. 

Vak je naplněn neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou. Jsou certifikovány i pro použití pro děti do tří let věku. Směs obsahuje kuličky o velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

EPS kuličky jsou uloženy ve VNITŘNÍM OCHRANNÉM VAKU. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat v pračce, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Na všechny sedací vaky a pytle Day Dream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).

Rozměry 170cm x 130cm
Náplň Eps kuličky do sedacích vaků
Objem 400 l

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(21)

nejvíce oblíbené