Snížená cena! sedací luxusní vak BIG SCRIPT Zvětšit

Zobrazit vše

BIG SCRIPT

2 499,00 Kč

3 900,00 Kč

-1 401,00 Kč

Sedací vak SCRIPT

1 Položka

velikosti BIG 135 x 175 cm

Pro více detailů

SEDACÍ VAK DAY DREAM BIG SCRIPT

Tento konrétní sedací vak pod názvem Big Script je novinkou v našem sortimentu. Je vyroben ze speciální textilie, jejíž části se chovají jako zrcadlo, odráží barvu okolí a světlo.

Tak se i do Vašeho interiéru hodí jak ulitý.

Tento výjimečný sedací vak je vyroben z odolného a na dotek příjemného materiálu,který se snadno udržuje a čistí. Díky vnitřní skryté vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak se tak stává nepromokavý. 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Uvnitř každého našeho vaku se nachází VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat v pračce, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Na všechny sedací vaky a pytle Day Dream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(18)

nejvíce oblíbené