Sleva CLASSIC Zvětšit

Zobrazit vše

CLASSIC

1 999,00 Kč

2 800,00 Kč

-801,00 Kč

39 Položky

SEDACÍ VAKY DAY DREAM CLASSIC

Sedací vaky řady Classic jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu. Jedná se o 100% polyesterový materiál typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou. Velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodný i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak je tak nepromokavý. 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Uvnitř každého našeho sedacího vaku je VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto  jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Sedací vaky jsou moderní a tak budou vždy v centru pozornosti všude, kde je umístíte.

Na všechny sedací vaky a pytle Day Dream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).

Doporučujeme si přečíst také něco o firmě o výběru sedacích vaků, ve kterém najdete obecné specifikace materiálů a zpracování používaných různými výrobci sedacích vaků.

V článku "Sedací vak jako dárek" najdete několik důvodů ke koupi kvalitního vaku.

Materiál CORDURA-LESKLÁ - silný, snadno čistitelný, silně podgumovaný, nepropustný, lesklý, odolný
Rozměry BIG - 135 x 175 cm, pro 1-2 dospělé osoby i pro děti
Náplň Eps kuličky do sedacích vaků
Objem 400 l

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(21)

nejvíce oblíbené