Sleva STŘEDNÍ PELÍŠKY Zvětšit

Zobrazit vše

STŘEDNÍ PELÍŠKY

1 299,00 Kč

1 500,00 Kč

-201,00 Kč

24 Položky

90cm x 60cm, výška 12cm

Pro více detailů

90 x 60cm, výška 12cm

Střední psí pelíšky jsou vhodné pro menší a střední plemena, až do velikosti Anglického stafordšírského bulteriéra, nebo borderkolie menšího vzrůstu (feny), psů loveckých plemen jako například španělé (kokršpaněl, welššpringršpaněl atd.) nebo teriéři. Vhodný je i pro knírače (střední) a spoustu dalších plemen.

Tyto pelíšky zejména OCENÍ:
  • pejsci s ALERGIEMI (protože náplň pelíšku tvoří antialergické polystyrenové kuličky) 
  • psi s INKONTINENCÍ, protože jsou nepromokavé, velmi snadno se čistí 
  • starší mazlíci u kterých hrozí NEBEZPEČÍ NASTYDNUTÍ od podlahy (polystyren je dokonalý izolant)
  • pejsci,kteří trpí na OTLAKY. Bolestivé klouby jsou problémem u těžších nebo  starších pejsků ( vak ideálně rozloží váhu )
  • a samožřejmě řada dalších, kteří mají rádi teplo a pohodlí...

PELÍŠKY jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu- LESKLÉ CORDURYLesklá cordura je odolná,  velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodná i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř vaku a vak se tak stává nepromokavý. 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto vaky mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Všechny pelíšky jsou dále opatřeny tzv. VNITŘNÍM OCHRANNÝM VAKEM. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožnuje odejmutí nebo dosypání části nápně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto  jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Otlaky a bolestívé klouby - věčný problém

I tento sedací pytel má blahodárný vliv na klouby, ale i na problémy s otlaky psů. Tyto problémy pronásledují zejména velká a těžká plemena psů, pro která je tak asi nejdůležitější. I menší psi však ocení pohodlí, které jim sedací vaky pro psy nabízí. Naopak pro menší plemena psů jsou pak důležíte dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku.

Sedací vaky tak podle našeho názoru minimálně zpříjemní Vašim kamarádům život, ale osobně věříme, že jej i prodlouží. Každý pejskař ví, jak zejména staří psi trpí na klouby, otlaky a psi chovaní venku také záněty močového měchýře. A tomu všemu sedací vaky a pytle Day Dream předchází.

Pokud stále nemáte veškeré informace podívejte do často kladených otázek, nebo nám napište.

Vše je uvedeno přehledně v tomto článku o sedacích vacích pro psy.

Máte problémy s OTLAKY u psů? Čtěte tento článek.

Materiál CORDURA-LESKLÁ - silný, snadno čistitelný, silně podgumovaný, nepropustný, lesklý, odolný
Rozměry 90cm x 60cm, výška 12cm
Náplň Eps kuličky do sedacích vaků
Objem 75 l

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(7)

nejvíce oblíbené