Sleva VELKÉ PELÍŠKY Zvětšit

Zobrazit vše

VELKÉ PELÍŠKY

1 699,00 Kč

2 000,00 Kč

-301,00 Kč

25 Položky

rozměry 110x80x15cm

Pro více detailů

110 x 80cm, výška 15cm

Velké pelíšky jsou vhodné pro velká plemena, jako například německý ovčák, zlatý nebo labradorský retrívr a mnoho dalších.

Pro velká plemena je problém v tom, že jsou těžká a tak je často bolí klouby a trpí na otlaky. Pelíšky naplněné polystyrenovými kuličkami jsou proto maximálně vhodné pro velké psy trpící těmito problémy. Tyto pelechy se proto také označují jako ortopedické nebo zdravotní.

 

hlavní výhody:
  • Dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku - pejsci nenastydnou od podlahy
  • Velmi vhodné jsou pelíšky do exteriéru, zejména proto, že jsou velmi odolné a nepromokavé
  • Někteří pejsci trpí inkontinencí - pro ně je velmi snadná údržba pelíšku základem - kdy stačí celý pelíšek vzít a osprchovat
  • Pelíšky jsou vysoké (15cm), proto je tam velký prostor pro přizpůsobení pejskovi a dobrou izolaci.

PELÍŠKY jsou vyrobeny z velice odolného a na dotek příjemného materiálu - 100% polyester typu 600D x 600D s vnitřní PVC vrstvou.  Látka je odolná,  velmi snadno se udržuje a čistí, proto je vhodná i do exteriéru. Díky vnitřní skryté silné vrstvě podgumovaní látky neprojde prach ani tekutina dovnitř a pelíšek je tak nepromokavý . 

Naplněny jsou neprašným tvrzeným expandovaným polystyrenem, známým pod názvem EPS KULIČKY vysoké kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou, směs obsahuje kuličky velikosti od 3-5 mm.

I tyto pelechy mají TROJÍ UZAMČENÍ kuliček! Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy jsou zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze, ale zároveň umožňují snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

Všechny pelíšky jsou dále opatřeny tzv. VNITŘNÍM OCHRANNÝM VAKEM. Je ideální záložní variantou. Vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožnuje odejmutí nebo dosypání části nápně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete vyprat, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem. Také po více letech třeba budete chtít vnější obal vyměnit a zde se opět nabízí snadnější manipulace. Praní v pračce byl prvotní impulz k vytvoření vnitřního vaku,ovšem ne každá pračka vnějšímu obalu svědčí - při některých režimech popraskala vnitřní silná vrstva PVC, proto  jsme tuto variantu údržby úplně stáhli. Nehledě na to, že osprchování, nebo setření nečistot houbičkou boohatě stačí.

Otlaky a bolestivé klouby - věčný problém

I tento pelíšek  blahodárný vliv na klouby, ale i na problémy s otlaky psů. Tyto problémy pronásledují zejména velká a těžká plemena psů, pro která je tak asi nejdůležitější prevence. I menší psi však ocení pohodlí, které jim tyto pelechy nabízí. Naopak pro menší plemena psů jsou pak důležíte dokonalé izolační vlastnosti polystyrenu v sedacím vaku.

Kvalitní pelech nebo i sedací vak tak podle našeho názoru minimálně zpříjemní Vašim kamarádům život, ale osobně věříme, že jej i prodlouží. Každý pejskař ví, jak zejména staří psi trpí na klouby, otlaky a psi chovaní venku také záněty močového měchýře. A tomu všemu sedací vaky a pelíšky Day Dream předchází.


Pokud stále nemáte veškeré informace podívejte do často kladených otázek, nebo nám napište.

Vše je uvedeno přehledně v tomto článku o sedacích vacích pro psy.

Máte problémy s OTLAKY u psů? Čtěte tento článek.

Materiál 100% POLYESTER se zátěrem PVC
Rozměry 110cm x 80cm, výška 15 cm
Náplň Eps kuličky do sedacích vaků
Objem 190 l

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(7)

nejvíce oblíbené