prádložrout MONSTERZAJÍC Zvětšit

Zobrazit vše

prádložrout MONSTERZAJÍC

790,00 Kč

9 Položky

Prádložrout, který naučí vaše děti pořádku!

Pro více detailů

PRÁDLOŽROUT MONSTERZAJÍC

Prádložrout MONSTERZAJÍC je úplnou novinkou naší značky. Povaluje se v dětském pokojíčku špinavé oblečení? Nevíte kam uklidit dětské prádlo při koupání? Potřebujete naučit svoji drobotinu alespoň základní prvky úklidu? Pomůže vám PRÁDLOŽROUT! Ochotně spolyká více než jednu kompletní dětskou dávku oblečení. Děti více než ochotně krmí prádložrouta špinavým oblečením a nenásilnou formou se tak učí základní pravidla úklidu a sebeobsluhy ve formě svlékání a udržování pořádku. Vedle toho se děti sami ochotně svlékají, aby prádložrouta nakrmily, takže odpadají klasické trable před koupáním či oblékáním pyžama. :-)

Prádložrout vedle toho u dětí výrazně procvičuje manipulaci se zipem a přispívá tak k rozvoji jemné motoriky.

Díky univerzálnímu uchycení suchými zipy - za uši Monsterzajíce - je možné prádložrouta umístit téměř kamkoliv. Ideální je topný žebřík v koupelně, žebřiny či polička v dětském pokoji nebo ramínko v šatně nebo dětské skříni.

Prádložrout je vyroben z odolného 100% polyesteru. Materiál je příjemný na dotek a snadno se udržuje a čistí. Vhodný je i pro praní v automatické pračce na nízké teploty. Materiál je vysoce stálobarevný, takže ani na ostrém umělém či denním světle nevybledne.

Monsterzajíc má rozměry 82cm na výšku (při zavěšení za uši) a 68cm na šířku (s rozpaženými tlapkami).

Jedná se o ryze českou výrobu, při které jsou použity výhradně kvalitní české materiály a barvy.

Na výběr máte prádložrouta ve stylu děsivého zajíce nebo "obyčejnou" příšerku. Oba modely v mnoha barevných kombinacích, ze kterých si vybere každé dítě.

Doporučeno pro děti od 3 let věku.

Materiál POLYESTER - silný, bez zátěru, pratelný v pračce, propustný, ale odpuzující vodu

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

související(8)

nejvíce oblíbené