O materiálech, šití a náplni, které mají sedací vaky Day Dream

náplň sedacích pytlů a vaků kuličky do sedacích vakůtrojí uzamčení sedacích vaků - zavírání sedacích pytlů a vaků

  • Sedací vak - VNĚJŠÍ OBAL

Sedací vaky jsou vyrobeny ze speciálního nylonu, který je velmi pevný a odolný vůči poškrábání, vodě a je vysoce stálobarevný. Zároveň nepohlcuje pachy. Některé sedací pytle jsou vyrobeny z polyesteru, který je trochu více porézní, a tak je zpravidla více matný a také příjemnější. Potahované látky používané na sedacích pytlích exclusive jsou pak velmi lesklé a přejímají zcela barvy a osvětlení svého okolí.

 Sedací pytle jsou sešity trojitým stehem.

  • Vaky na sezení mají TROJÍ UZAMČENÍ EPS KULIČEK

Suchý i klasický zip u vnějšího obalu a další zdrhovadlo na vnitřním vaku. Zipy a suché zipy jsou u každého typu sedacího vaku zvoleny tak, aby nedocházelo k otevření ani při velké dětské nebo psí snaze. To zároveň umožňuje snadné doplnění nebo odebrání kuliček ze sedacího pytle v případě potřeby.

  • Pytle na sezení s KVALITNÍ NÁPLNÍ

Všechny sedací vaky DayDream jsou naplněny speciálními neprašnými expandovanými polystyrenovými EPS kuličkami nejvyšší kvality. Tyto polystyrenové kuličky, které jsou určené speciálně pro sedací vaky, jsou vyráběny v České republice, jsou tvrzené, antialergické a splňují nejpřísnější požadavky na styk s pokožkou. Jsou také certifikované na použití i pro děti do tří let.

  • Sedací pytle i pelíšky mají uvnitř VNITŘNÍ OCHRANNÝ VAK

Sedací pytle i pelechy DayDream mají vnitřní ochranný vak, který brání úniku polystyrenových kuliček do okolí. Tento vnitřní ochranný vak je opatřen zdrhovadlem, které umožňuje odejmutí nebo dosypání části náplně sedacího vaku. Zároveň je tím umožněno vyjmutí celého vnitřního ochranného vaku, takže vnější vak můžete snadno vysušit po omytí, nebo jej třeba osprchovat, pokud by byl zaprášen a vám se nechtělo jej očistit pouze hadříkem.

  • sedací vaky DayDream se snadno čistí

Sedací pytle mají vnější obal vyroben z látky, která se dá snadno očistit jen navlhčeným hadříkem nebo mýdlovou vodou. U všech pytlů na sezení je celý vrchní obal snímatelný a lze jej omýt samostatně. Proto jsou sedací pytle DayDream vysoce hodnoceny pro svou praktičnost. Vysoká stálobarevnost povrchu sedacích vaků spolu s velkou odolností proti poškrábaní, je pak zárukou, že Vám naše sedací vaky budou sloužit po dlouhá léta.

  • Záruka na všechny sedací vaky a pytle

Na všechny sedací vaky a pytle DayDream je záruka 2 roky (viz záruční podmínky – v obchodních podmínkách).